Operator / Programista Frezarek CNC

Promus Katowice Sp. z o. o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Promus Katowice Sp. z o.o. zatrudni od zaraz na stanowisku pracy:

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce pracy: siedziba spółki, Sosnowiec

Zadania:

  • Programowanie i obsługa frezarek CNC
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem
  • Dobór narzędzi i parametrów
  • Dbałość o jakość wykonanych elementów

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie Operator maszyn CNC
  • precyzja i systematyczność, zdolności manualne
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy na jego podstawie
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych – suwmiarka, mikrometr
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • stabilną, interesującą pracę, w firmie stosującej własne, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne
  • szkolenia praktyczne, wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień

Prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). o ochronie danych osobowych.”

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Promus Katowice zajmuje się kompleksową dostawą i uruchomieniem linii tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy