Opis stanowiska pracy

W zawiązku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Operator/programista maszyny CNC

Wymagania:
- wykształcenie: min. średnie techniczne, wyższe;
- znajomość rysunku technicznego;
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i pisania programów;
- min. 6-miesięczne doświadczenie w obsłudze maszyny CNC;
- mile widziana znajomość programu NC Hops, systemu Programming XNC 2.0.0.1, Wood Wop oraz ich programowania;
- wysoka kultura pracy, dokładność, zaangażowanie;
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania:
- obsługa maszyny CNC Biesse Arrow oraz Homag BMG511 we wszystkich fazach produkcji;
- kontrola wykonanych przez siebie części zgodnie z dokumentacją techniczną;
- dbałość o jakość produkowanych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną;
- dbałość o jakość produkowanych elementów;
- konserwacja maszyny i sprawdzenie stanu zużycia narzędzi;
- ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym

Oferujemy:
- umowę o pracę;
- stabilne warunki zatrudnienia, praca przy produkcji elementów do jachtów;
- praca w warsztacie stolarskim z nowoczesnym parkiem maszynowym;
- praca w młodym, dynamicznym zespole;
- możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia

Prosimy o umieszczenie w treści CV uwagę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)

Prezentacja firmy

Stolarnia Malinowscy to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem łącz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne