Operator - programista CNC

Adecco Poland Sp. z o.o.

Suchy Las, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Suchy Las

Zadania:

  • programowanie maszyn CNC m. in. frezarki, tokarki
  • znajomość sterowania numerycznego i ustawiania maszyn według oprogramowania Heidenhain
  • prawidłowy wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy
  • uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość sterowania Heidenhain
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dokładność i zaangażowanie

Oferta:

  • uczestnictwo w uruchamianiu nowych projektów w branży motoryzacyjnej
  • stały rozwój i pogłębianie doświadczenia przy budowie nowych form
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: CNC/09/2017/PZN
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.