Operator-programista centrum frezarskiego CNC

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Start Dobrowolski Sp. j.

Opis stanowiska pracy

programista - operator centrum obróbkowego CNC, sprawnie obsługujący komputer ze stanowiskiem CAM ( NX-CAM ). Praca w niewielkim zespole w narzędziowni przy wykonywaniu elementów oprzyrządowania (formy, tłoczniki) oraz krótkoseryjnej produkcji precyzyjnej.

  • Praca w systemie 2 zmianowym.

Wymagania

  • umiejętność obsługi maszyn CNC w szczególności centrum frezarskiego ze sterowaniem Heidenhain 530, HAAS
  • znajomość obróbki skrawaniem (technologia, dobór narzędzi) i rysunku technicznego
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem sterownika maszyny
  • praktyka na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie, chęć i umiejętność uczenia się
  • solidność, odpowiedzialność
  • brak nałogów

Mile widziane

  • umiejetność programowania z wykorzystaniem komputera z oprogramowaniem CAM
  • umiejętność obsługi i programowania tokarek CNC i innych maszyn narzędziowych

Firma produkcyjno-usługowa. Produkcja akcesoriów motoryzacyjnych.
Stosowane... maszyny: prasy mimośrodowe i hydrauliczne, wtryskarki, urządzenia montażowe.Usłgi w zakresie obróbki metali i wykonawstwa oprzyrządowania.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
24,00 zł - 40,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
za pracę w nadgodzinach
Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis