Opis stanowiska pracy

Europrofil spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest przedsiębiorstwem produkcyjnym posiadającym dwa oddziały na Dolnym Śląsku. Funkcjonuje w branży budowlanej i zatrudnia łącznie ok. 50 osób.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca

Miejsce pracy: Wrocław (ul. Kiełczowska)

Opis stanowiska:

  • przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem w ruchu krajowym, głównie na terenie województwa dolnośląskiego;
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów
  • dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C
  • aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne
  • karta kierowcy oraz aktualne świadectwo kwalifikacji
  • rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,
  • komunikatywność i dokładność,
  • doświadczenia – mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat;
  • pracę w stabilnej firmie i w miłej atmosferze;
  • pracę od poniedziałku do piątku, głównie w godzinach 8:00-16:00;
  • kompleksowe szkolenie stanowiskowe.

Prezentacja firmy

Europrofil spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest przedsięb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne