Оператор продукции (м/ж) / Operator produkcji (m/k)

Trenkwalder

Września, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września
Оператор продукции на предприятии по производству пищевой плёнки и фармацевтических продуктов .

Место работы: miasto Września (город Вжешня)

Обязанности:
  • oбслуживание машин на производственной линии,
  • поддержка процесса,
  • подготовка сырья к производству,
  • чистка оборудования.
Operator produkcji w przedsiębiorstwie produkującym folie spożywcze i produkty farmaceutyczne .

Obowiązki:
  • serwis maszyn linii produkcyjnej,
  • obsługa procesu,
  • przygotowanie surowców do produkcji,
  • czyszczenie sprzętu.

Требования:
  • мануальные способности,
  • умение работать в команде,
  • ответственность пунктуальность,
  • готовность к посменной работе (две смены по 8 - 12 часов согласно графику ,возможны дополнительные часы работы),
  • знание польского или английского языка на начальном уровне.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność punktualność,
  • gotowość do pracy zmianowej (dwie zmiany po 8-12 godzin zgodnie z harmonogramem, możliwe dodatkowe godziny pracy),
  • znajomość języka polskiego lub angielskiego na poziomie podstawowym,

Предлагаем:
  • работу на предприятии с современным оборудованием,
  • на официальных условиях труда согласно польскому законодательству (umowa o pracę tymczasową),
  • заработная плата 21,43 зл брутто, средняя заработная плата за месяц составляет 3300 zł netto - 3700 zł netto,
  • выплаты заработной платы до 10 числа следующего месяца,
  • обеспечиваем бесплатное проживание(от момента выхода на работу),
  • медицинское страхование,
  • постоянную поддержку со стороны фирмы Trenkwalder.
Oferujemy:
  • pracę w przedsiębiorstwie z nowoczesnym wyposażeniem,
  • na oficjalnych warunkach pracy zgodnie z prawem polskim (umowa o pracę tymczasową),
  • wynagrodzenie 21,43 zł brutto/godzinę, przeciętne wynagrodzenie za miesiąc wynosi 3300 zł netto - 3700 zł netto,
  • wypłaty wynagrodzeń do 10. dnia następnego miesiąca,
  • zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie (od momentu wyjazdu do pracy),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • stałe wsparcie ze strony firmy Trenkwalder.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy