LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator produkcji

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 0029217
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie inspekcji (wizualnej i pomiarowej) dla zlecanych części i wyrobów gotowych,
  • Raportowanie wyników z wykonanej inspekcji na komputerze,
  • Nadzorowanie materiałów niezgodnych (blokowanie, oznaczanie),
  • Załadunek materiałów do maszyny przy pomocy specjalnych wózków,
  • Analizowanie problemów jakościowych związanych z częściami i wyrobem gotowym.

Oczekiwania:

  • Gotowości do pracy zmianowej,
  • Zapału,
  • Minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe.
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA.

Oferta:

  • Miejsce pracy w Biskupicach Podgórnych,
  • 3 dni wolnego w tygodniu (Praca w systemie czterobrygadowym - dwa dni pracy w godzinach 06:50-19:00 oraz dwa dni pracy w godzinach 18:50-07:00. Następnie cztery dni wolnego).
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3400 zł brutto,
  • Premię uznaniowo-frekwencyjną do 600 zł brutto w zależności od działu,
  • Płatne nadgodziny 100%,
  • Umowa o pracę od razu na 2 lata (bez okresu próbnego),
  • Możliwość rozwoju oraz awansów pracowniczych,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków),
  • Darmowy transport z okolicznych miejscowości lub dofinansowanie do biletu miesięcznego z Wrocławia,
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe (wewnętrzne i zewnętrzne),
  • Ciekawa praca w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.