ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Wrocław, Środa Śląska

4 dni pracy + 4 dni wolnego - do 4200 zł brutto - autobus pracowniczy

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Praca stała - zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Pierwsza umowa na okres 2 lat, kolejna na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie stałe: 3600 zł brutto + premia maks. do 600 zł
  • Nadgodziny płatne 200%
  • Dojazd z wielu lokalizacji (darmowy transport z pracy i do pracy)
  • Dofinansowania obiadów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie na święta, paczki dla dzieci
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Kursy doszkalające np. kurs nadający uprawnienia energetyczne SEP
  • Jasna ścieżka rozwoju - po 6 miesiącach pracy możliwość awansu na starszego operatora

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Znajomość programu Excel będzie dodatkowym atutem (podstawowe funkcje programu)

Zadania:

  • Kontrola procesu produkcyjnego
  • Obsługa komputera i paneli dotykowych
  • Załadunek materiałów do maszyny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials