Operator produkcji

Tychy, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy OPEL będącej członkiem francuskiego koncernu motoryzacyjnego PSA, producenta silników samochodowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Twoje główne obowiązki:

- operacje montażowe na linii produkcji silników zgodnie ze standardami jakościowymi,
- stosowanie się do norm, wymogów stanowiskowych oraz przepisów BHP.

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe (średnie techniczne mile widziane),
- dyspozycyjność i gotowość do pracy w takcie,
- sprawność manualna i nastawienie na jakość,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (przeciętnie 5 dni; poniedziałek – sobota),
- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
- chęć ciągłego doskonalenia.

Czeka na Ciebie:

- konkurencyjne wynagrodzenie wraz z premią frekwencyjną,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu Multisport,
- praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
- bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,
- szkolenia wprowadzające na stanowisko pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- kantyna zakładowa i dofinansowanie do posiłków,
- bezpłatne doradztwo prawne w sprawach osobistych,
- środki ochrony osobistej (wraz z praniem odzieży ochronnej),
- parking pracowniczy,
- szczepienia ochronne przeciw grypie,
- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę tymczasową.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji