ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Szczecin

Miejsce pracy: okolice Goleniowa

Numer ref. OPR/062/MSE

Zadania:

  • Praca przy produkcji łopat do turbin wiatrowych

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta w oparciu o umowę o pracę
  • Pensja zasadnicza od 3000 zł brutto na początek
  • Atrakcyjny system premii finansowych co miesiąc od 700 zł brutto
  • Po okresie próbnym dodatkowa premia oraz podwyżka do pensji zasadniczej
  • Pakiet socjalny: karta Multisport, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe, fundusz integracyjny, prywatna opieka medyczna Medicover, bony i prezenty świąteczne, imprezy firmowe
  • Praca zmianowa w systemie czterobrygadowym w godzinach 7:00-19:00 i 19:00-7:00 (2 dni pracy, 2 dni wolne, 2 nocne zmiany, itd.)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Doświadczenie w pracy z laminatami będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności manualne, obsługa narzędzi tj.: szlifierka
  • Umiejętność czytania instrukcji roboczych ze zrozumieniem
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków zawodowych
  • Zdolności organizacyjne
  • Dbałość o czystość i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Jesteś zainteresowany?

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials