Opis stanowiska pracy

Opis zadań:

- Obsługa pras hydraulicznych
- Obsługa maszyn współpracujących z prasą: Expander, Fiber Feeder
- Zapewnienie ciągłości produkcji
- Pomiar produktu zgodnie z dokumentacją jakościową
- Ścisłe przestrzeganie wszystkich standardów firmy
- Troska o stan wykorzystywanych narzędzi/matryc
- Przestrzeganie zasad BHP i ppoż. na terenie zakładu

Z naszej strony oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę BEZPOŚREDNIO PRZEZ FIRMĘ IDEAL AUTOMOTIVE SP. Z O.O.
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia w nowopowstającym zakładzie
- Stabilne zatrudnienie na samodzielnym stanowisku
- Pracę w nowopowstałym zespole zmotywowanych ludzi
- Aktywny udział w budowaniu struktur nowego zakładu produkcyjnego
- Możliwość podniesienia kwalifikacji poprzez szkolenia i awanse wewnętrzne

Wymagania

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy lub gotowość do przekwalifikowania się
- Mile widziani EMERYCI oraz RENCIŚCI
- Mile widziane - znajomość zagadnień jakościowych i zasad 5S
- Uczciwość, uprzejmość, rzetelność, pracowitość
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji