Donaldson Polska Sp. z o.o.
Donaldson Polska jest międzynarodową firmą produkcyjną specjalizującą się w produkcji filtrów powietrza i filtrów cieczy do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i urządzeń rolniczych.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Skarbimierzu koło Brzegu – woj. opolskie, poszukujemy osób, które dołączą do zespołu na stanowisku:

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Skarbimierz (Brzeg Opolski, Oława, Wrocław, Opole)

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Przygotowanie procesu produkcyjnego
  • Kontrola maszyn i ich parametrów
  • Wizualna kontrola jakości wyprodukowanych elementów
  • Zachowanie norm i standardów BHP
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji produkcyjnej
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Ustawianie maszyn zgodnie z zaleceniami technicznymi
  • Praca w trakcie i w oparciu o ściśle regulowany czas pracy

Wymagania:

  • Precyzja w wykonywaniu zadań, zdolności manualne
  • Komunikatywność, uczciwość, dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zdobycie cennego doświadczenia w nowej, rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Możliwość szkoleń
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj