ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Legnica,Polkowice,Wałbrzych,Lubin,Głogów

Oferujemy:

  • Rozpoczęcie pracy od zaraz, w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Wolne weekendy
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Wsparcie Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Bogaty pakiet benefitów Manpower Premium: prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe oraz szereg zniżek pracowniczych u naszych partnerów
  • Bezpłatny transport pracowniczy z pobliskich miejscowości (Głogów, Lubin, Wałbrzych, Polkowice, Legnica)

Oczekiwania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianow
  • Zdolności manualne
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa prostych maszyn i procesów zgodnie ze standardami
  • Montaż części metalowych do siedzeń samochodowych
  • Kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów

Masz pytania? Wyślij sms o treści PRODUKCJA pod numer: 668 341 729 Oddzwonimy i z chęcią przedstawimy szczegóły oferty!

Miejsce pracy: Nowa Wieś Legnicka
Nr Ref. OPR/037/AKO
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials