Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o. Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o.
Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o.

Obecnie do naszej fabryki w Komornikach k. Środy Śląskiej poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Komorniki k. Środa Śląska

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość kontaktu z innowacyjną technologią produkcji szyb
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • 50% dofinansowanie do posiłków
  • Do wyboru 8h lub 12h system pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • Przestrzeganie i promowanie zasad bezpieczeństwa na stanowisku pracy
  • Dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym
  • Zapewnienie wysokiej jakości produktu, zgodnie z wymaganiami klientów
  • Raportowanie danych produkcyjnych

Wymagania:

  • Inicjatywa, odpowiedzialność, zaangażowanie, chęć do pracy
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego przycisku.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.