Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/01/2019.

OPERATOR PRODUKCJI

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Rabugino Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • 3 zmianowy system pracy
  • przyjazną, miłą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

  • motywacji do pracy
  • dokładności, sumienności, zaangażowania
  • umiejętności pracy w zespole
  • sprawności manualnej
  • dobrego wzroku
  • mile widziane doświadczenie w pracy na wtryskarkach

Firma produkująca techniczne części i komponenty plastikowe. Klientami są duże koncerny... międzynarodowe z sektorów motoryzacji, elektroniki i AGD. Firma posiada certyfikat TS. Polski zakład zatrudnia łącznie ok. 120. Firma posiada realne plany rozwoju i rozbudowy. Dogodna lokalizacja daje możliwość łatwego dojazdu z Warszawy korzystając z PKP.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Kontrola jakości