ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Gliwice

Bez doświadczenia, 3675 zł brutto na start!

Oferta:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Dofinansowanie posiłków na stołówce pracowniczej
  • Praca na terenie gliwickiej Strefy Ekonomicznej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Dostęp do ManpowerGroup Premium (m.in. karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna)

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na okres styczeń - marzec
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym - praca tylko 15 dni w miesiącu!
  • Nie wymagamy doświadczenia - oferujemy pełne wdrożenie. Wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji powłok katalitycznych
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy