ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji powłok katalitycznych
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu technologicznego
  • Stała kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych
  • Utrzymanie wysokich standardów dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
  • Komunikacja z innymi obszarami, np. magazyn, dział jakości

Wymagania:

  • Chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane w branży automotive lub przemyśle chemicznym)
  • Sumienność, rzetelność, punktualność
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zdolności manualne
  • Znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych
  • Dyspozycyjność do pracy docelowo w systemie 3 zmian

Oferta:

  • Realne możliwości awansu
  • Umowa o pracę - zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Stałe i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, program emerytalny i inne benefity

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials