Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Operator Produkcji - Zabrze

41-807 Zabrze, śląskie

Logstor Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • produkcja rur / kształtek
  • obsługa maszyn i gniazd produkcyjnych
  • prace przygotowawcze
  • montowanie systemów alarmowych
  • kontrola jakości produktów
  • lub przygotowanie materiału pod spawanie - obsługa frezarek

PROFIL KANDYDATA:

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • uprawnienia II S, hakowe, spawalnicze oraz na wózki widłowe będą dodatkowym atutem (możliwość zdobycia uprawnień w firmie)
  • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • dokładność w realizacji zadań
  • dobra organizacja czasu pracy

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę bezpośrednio pod firmą LOGSTOR
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów pod gruszą, Świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych, paczki, bilety do kina)
  • prywatą opiekę medyczną, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja