Operator Produkcji - Zabierzów - PRACA OD ZARAZ

Plus Kadra Sp. z o.o.

Chrzanów, małopolskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chrzanów

Miejsce pracy: ZABIERZÓW (zapewniony transport)

Obowiązki:

- Realizowanie zleceń produkcyjnych z zachowaniem standardów jakościowych i ilościowych
- Nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń
- Współpraca z pozostałymi osobami na swojej zmianie

Wymagania:

- Wykształcenie min. zawodowe
- Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
- Zmysł techniczny
- Dyspozycyjność (praca trzyzmianowa)
- Książeczka SANEPID
- Odpowiedzialność, uczciwość i punktualność

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne warunki finansowe
- Transport z Trzebini i okolic
- Możliwość rozwoju w strukturach firmy
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Plus Kadra Sp. z o.o. ul. J. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków, tel. 696 003 465.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.