Operator produkcji w Brembo - bezpłatny dojazd!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Będzin, Zawiercie, Jaworzno, śląskie

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Będzin, Zawiercie, Jaworzno

Oferujemy:

• Umowa o pracę
• Konkurencyjne wynagrodzenie, bogaty system premiowy (premia frekwencyjna, efektywnościowa i regulaminowa)
• wolne święta
• bony żywnościowe
• Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie grupowe na życie, karta Multisport, zniżki na pizzę, bon żywnościowy itp.
• Bezpłatny dojazd z z: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Poręby, Sławkowa, Olkusza, Czeladzi, Wysokiej, Będzina, Mysłowic, Myszkowa
• Zdobycie doświadczenia w branży motoryzacyjnej

• Najnowocześniejsza i najczystsza hala produkcji w Polsce
• Wsparcie Opiekuna przez pierwszy okres zatrudnienia - poznasz tajniki naszej pracy pod okiem specjalisty!
• Opiekę Konsultanta Manpower podczas procesu rekrutacji, jak i po zatrudnieniu - nasze biuro znajduje się w sąsiedztwie hali produkcyjnej

Wymagania:

• Dyspozycyjność w systemie 4-brygadowym (wolne święta)
• Zaangażowanie i chęci do pracy
• Doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem

Zadania:

• Obróbka tarczy hamulcowej za pomocą szlifierki i innych narzędzi - nie bój się, wszystkiego Cię nauczymy!
• Stanowiska są zróżnicowane, nie jest to monotonna praca przy taśmie!

• Kontrola jakości
• Pakowanie gotowych elementów do kontenerów

Socials