Operator Produkcji w Belgii: 13,20 euro/h brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Ninove, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Ninove, Belgia
Dołącz do nas!

Oferujemy stabilne zatrudnienie w opaciu o umowę o pracę.

Nasz Klient zapewnia wynagrodzenie w wysokości 13,20 euro/h brutto, dodatek zmianowy w wysokości 10% stawki podstawowej oraz czeki żywnościowe w kwocie 7,1 euro brutto za przepracowany dzień (1,09 euro - wkład własny Pracownika).

Ponadto oferujemy liczne dodatki, takie jak system poleceńkarta paliwowa, 13. pensja oraz inne!

Wystarczy, że:
  • posiadasz doświadczenie w pracach produkcyjnych/magazynowych
  • znasz język angielski
  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należeć wykonywanie prac fizycznych na terenie zakładu (głównie pakowanie gotowego produktu) oraz obsługa wytłaczarek (po uprzednim przeszkoleniu).

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy