Operator Produkcji, umowa o pracę, zatrudnienie od zaraz

Adecco Poland Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Piaseczno

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Przygotowanie i realizacja poszczególnych czynności dla procesu montażu kolejowych wózków jezdnych zgodnie z dokumentacją
  • Raportowanie dotyczące montażu (w wersji papierowej oraz elektronicznej)
  • Weryfikacja ilościowa oraz kontrola stanu technicznego w trakcie montażu
  • Obsługa suwnic i żurawi
  • Wykonywanie autokontroli  jakości wykonywanych operacji,
  • Praca zgodnie z wymogami BHP i OŚ.

Zadania dla osób z dodatkowymi uprawnieniami:

  • Wykonywanie pomiarów  gotowych produktów elektrycznych

Jakie mamy wymagania wobec Kandydatów?

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z budową lub utrzymaniem; pojazdów, maszyn, urządzeń, narzędzi
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • UprawnieniaUDT II WJO (Obsługa wózków jezdniowych z napędem silnikowym)
  • Uprawnienia UDT IIS (operator suwnicy i żurawi stacjonarnych)
  • Mile widziane uprawnienia SEP (Eksploatacja i pomiary pow. 1 kV)
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego

Co możemy zaoferować?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa,
  • Umowę o pracę na pełen etat od poniedziałku do soboty
  • Pracę w systemie dwuzmianowym 06:00-14:00 i 14:00-22:00
  • Zapewnione płatne szkolenie wstępne
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie z sektora modernizacji transportowej,
  • Ścieżkę kariery w firmie, możliwość zmiany stanowiska, awansu
  • Miejsce pracy: Piaseczno

Numer referencyjny: MA/03/12/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.