operator produkcji + UDT

Gi Group Poland S.A.

Łódź, łódzkie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Łódź
Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych klientów z branży produkcji spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operatora maszyn / produkcji z uprawnieniami UDT

OFERUJEMY:

- umowę o pracę
- wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią frekwencyjną i półroczną
- możliwość awansów zawodowych
- stabilną pracę w dużej, międzynarodowej firmie
- benefity pozapłacowe w postaci: pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego, karty sportowej oraz pracowniczego programu emerytalnego
- bezpłatny transport

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wsparcie linii produkcyjnej w zakresie pakowania wyrobów zestalonych
- wykonywanie czynności związane z obsługą topielników surowców: tłuszcze, miazga
- przygotowywanie maszyn do procesu produkcyjnego, kontrola ich funkcjonowania, zgłaszanie nieprawidłowości
- transport produktów z linii produkcyjnej na magazyn za pośrednictwem wózka widłowego
- przestrzeganie obowiązujących na terenie zakładu norm i przepisów BHP

WYMAGANIA:

- doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych w branży spożywczej (mile widziane)
- wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie
- dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
- gotowość do pracy w systemie zmianowym lub pracy w weekendy
- uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
- aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.