ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji/ Pakowacz

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Stabilna praca od zaraz z dowozem
Miejsce pracy: Janinów k. Grodziska Mazowieckiego

Oferujemy:

  • Transport pracowniczy z Żyrardowa i Milanówka
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Atrakcyjną stawkę godzinową + dodatki do wynagrodzenia (od 18,88 do 21,53 zł/h brutto)
  • Benefity (karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, akcje promocyjne)
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Pracę w znanej i cenionej firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie)
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Umiejętność obsługi maszyn
  • Umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej
  • Umiejętność pracy zgodnie z procedurami
  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Realizacja i rozliczanie zleceń produkcyjnych na konkretnym obszarze produkcyjnym
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Przekazywanie gotowego wyrobu w wyznaczone miejsce magazynowe
  • Pakowanie gotowego wyrobu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy