Operator produkcji OD ZARAZ

OTTO Work Force

Siemianowice Śląskie, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. (KRAZ 11500) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref. DM/08/2020/AS

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn na linii produkcyjnej
- prace produkcyjne zlecone przez przełożonego

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- pracę w systemie 3 zmianowym (stawka 15,50 zł brutto) lub 4 brygadowym (stawka 17 zł brutto + 3zł dodatku za pracę w systemie czterobrygadowym)
- premie miesięczne: jakościowa, wydajnościowa, absencyjna (do 800 zł brutto)
- dodatek za pracę w godzinach nocnych
- dofinansowanie do stołówki pracowniczej
- paczki mikołajkowe na święta
- możliwość awansu dla najlepszych pracowników

Wymagania:
- chęć i motywacja do podjęcia pracy od zaraz
- pracowitość i sumienność
- dokładność i precyzja
- umiejętność współpracy w zespole
- gotowość do pracy w systemie 3 lub 4 zmianowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.