OPERATOR PRODUKCJI (MONTAŻ)/ PRACOWNIK PRODUKCJI

Teknoware Poland Sp. z o.o.

Wrocław / Siechnice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Montaż podzespołów elektronicznych, elektrycznych oraz mechanicznych
  • Testowanie oraz regulację
  • Montaż zgodnie ze specyfikacją techniczną
  • Obsługę systemów produkcyjnych
  • Realizację zleceń produkcyjnych
  • Kontrolę jakości zmontowanych podzespołów
  • Pracę zgodnie z normami

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dobra umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego
  • Umiejętność analizowania i logicznego rozwiązywania problemu
  • Wyobraźnia przestrzenna
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Sumienność i dokładność
  • Praca dwuzmianowa

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji i globalnym zasięgu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
  • Przyjazna atmosfera
  • Rozszerzony pakiet medyczny
  • Pakiet Socjalny (m. in. Pizza Friday)
  • W bliskiej perspektywie ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość nauki języka angielskiego z profesjonalnym lektorem

Prezentacja firmy

Teknoware to firma fińska z długoletnią tradycją, istniejąca od 1... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne