Opis stanowiska pracy

Northstar Poland Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowiska:

operator produkcji/maszyn,

Wymagania:

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej lub budowlanej,
  • uprawnienia spawalnicze metodą MAG
  • uprawnienia do obsługi mieszarki (operator mieszarek),
  • gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym,
  • dyspozycyjność poza standardowymi godzinami pracy,

Oferujemy:

  • umowę na czas określony, dla najlepszych na czas nieokreślony, bezpośrednio z pracodawcą bez udziału agencji pracy tymczasowej,
  • stałe wynagrodzenie miesięczne plus premię uzależnioną od wyników pracy,

Prezentacja firmy

Firma Northstar powstała przed niemal 20 laty i od tego momentu s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne