Оператора виробництва (м/ж)/Operator produkcji (m/k)

Trenkwalder

Wałbrzych, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałbrzych
Information
Вакансія оператора виробництва амортизаторів, гальмівних супортів

Працедавець - компанія з корейським капіталом, що входить до числа провідних світових виробників автомобільних запчастин. Польська філія урочисто відкрила свою діяльність у Валбжиху у 2011 році та розпочала виробництво у жовтні 2012 року. Окрім Кореї, компанії належать також підприємства в Китаї, Індії, США, Мексиці, Бразилії, Німеччині та Туреччині. Концерн є постачальником для таких компаній, як: BMW, GM, Volvo, Ford, Volkswagen, DaimlerChrysler, Hyundai, Kia.

Місце праці: фабрика у місті Wałbrzych (Валбжих)

Обов'язки:
  • робота на виробництві амортизаторів, гальмівних супортів,
  • робота на продукційній лінії,
  • експлуатація машин на автоматизованій та ручній лінії,
  • контроль якості.
Operator produkcji amortyzatorów, zacisków hamulcowych

Pracodawca to firma z koreańskim kapitałem, zaliczana do czołowych światowych producentów części samochodowych. Polski oddział zainaugurował swoją działalność w Wałbrzychu w 2011 roku i rozpoczął produkcję w październiku 2012 roku. Oprócz Korei firma posiada również przedsiębiorstwa w Chinach, Indiach, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Brazylii, Niemczech i Turcji. Koncern jest dostawcą dla takich firm jak: BMW, GM, Volvo, Ford, Volkswagen, DaimlerChrysler, Hyundai, Kia.

Miejsce pracy: fabryka w Wałbrzychu.

Obowiązki:
  • praca przy produkcji amortyzatorów, zacisków hamulcowych,
  • praca na linii produkcyjnej,
  • obsługa maszyn na linii zautomatyzowanej i ręcznej,
  • kontrola jakości.

Вимоги до кандидатів:
  • готовність до позмінної роботи в 3 зміни по 8 годин (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00) + можливі наднормові години, 5-6 днів на тиждень,
  • мануальні здібності,
  • знання польської мови на достатньому для спілкування рівні.
Wymagania wobec kandydatów:
  • gotowość do pracy zmianowej na 3 zmiany po 8 godzin (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00) + możliwe Nadgodziny, 5-6 dni w tygodniu,
  • zdolności manualne,
  • znajomość języka polskiego na poziomie wystarczającym do komunikowania się.

Ми пропонуємо:
  • офіційне працевлаштування відповідно до Польського законодавства (UMOWA O PRACĘ); + можливість переходу безпосередньо на Umowa o pracę від підпримства,
  • медичне страхування,
  • зарплата: ставка 3010 zł brutto + 360 zł brutto додаток за доїзд до роботи + премія до 400 zł brutto за виконання плану, якість та роботу без прогулів,
  • можливі наднормові години (по суботах + 100%, в будні дні + 50%),
  • додаток за нічні зміни 20%,
  • картка на обід або на витрати в магазині на території підприємства на 250 zł,
  • картка на торгівельні автомати 27zł,
  • святкові бонуси (на період стажування до 3 місяців - 300 zł, потім 400 zł),
  • гарантію виплати заробітної плати 10 числа наступного місяця,
  • постійну підтримку координатора,
  • надається робочий одяг,
Зацікавлених кандидатів просимо висилати своє резюме (СV).

На підприємстві проводиться співбесіда, де можна буде ознайомитися з виробництвом перед працевлаштуванням.

Oferujemy:
  • oficjalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę) + możliwość przejścia bezpośrednio na umowę o pracę z firmą.
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wynagrodzenie: stawka 3010 zł brutto + 360 zł brutto dodatek za dojazd do pracy + premia do 400 zł brutto za wykonanie planu, jakość i pracę bez absencji,
  • możliwe nadgodziny (w soboty + 100%, w dni powszednie + 50%),
  • dodatek za nocne zmiany 20%,
  • karta na obiad lub na wydatki w sklepie na terenie firmy do 250 zł,
  • karta na automaty 27zł,
  • premie wakacyjne (na okres stażu do 3 miesięcy-300 zł, następnie 400 zł),
  • gwarancja wypłaty wynagrodzenia 10 dnia następnego miesiąca,
  • stałe wsparcie koordynatora,
  • zapewniona jest odzież robocza.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.

Firma przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną, podczas której będzie można zapoznać się z produkcją przed zatrudnieniem.

Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116, +48 728 357 970, +48 605 155 416, +48 693 980 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.