Operator produkcji (m/k) / Оператор продукции (м/ж)

Trenkwalder

Wałbrzych, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałbrzych
Information
Вакансія працівника продукції на автомобільному заводі для жінок та чоловіків.

Середня заробітна плата (нетто) на руки 2600 zł на місяць.

Місце праці: фабрика у місті Wałbrzych (Валбжих).

Обов'язки:
  • робота на виробництві каркасів для автомобільних сидінь,
  • робота на продукційній лінії,
  • скручування за допомогою пневматичних шуруповертів,
  • докладання елементів, потрібних для подальшого монтажу крісел,
  • передача виробу до наступного елементу декорування.
Praca pracownik produkcji w fabryce samochodów dla kobiet i mężczyzn.

Przeciętne wynagrodzenie (netto) na rękę wynosi 2600 zł miesięcznie.

Miejsce pracy: fabryka w Wałbrzychu (Wałbrzych).

Obowiązki:
  • praca przy produkcji ram do fotelików samochodowych,
  • praca na linii produkcyjnej,
  • skręcanie za pomocą wkrętarek pneumatycznych,
  • zastosowania elementów niezbędnych do późniejszego montażu foteli,
  • przekazywanie produktu do następnego elementu dekoracji.

Вимоги до кандидатів:
  • готовність до позмінної роботи в 3 зміни по 8 годин (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00) + можливі наднормові години, 5-6 днів на тиждень,
  • мануальні здібності,
  • бажане знання польської мови на достатньому для розуміння рівні.
Wymagania dla kandydatów:
  • gotowość do pracy zmianowej na 3 zmiany po 8 godzin (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00) + możliwe godziny nadliczbowe, 5-6 dni w tygodniu,
  • zdolności manualne,
  • pożądaną znajomość języka polskiego na poziomie wystarczającym do zrozumienia.

Ми пропонуємо:
  • офіційне працевлаштування відповідно до Польського законодавства (umowa o pracę),
  • медичне страхування,
  • зарплата: ставка 3100 злотих брутто + премія до 15% щомісячно + можливі платні наднормові години (по суботах + 100%, в будні дні + 50%), додаток за нічні зміни 20%,
  • гарантію виплати заробітної плати 10 числа наступного місяця,
  • постійну підтримку координатора,
  • проживання безкоштовне з моменту виходу на роботу (до моменту виходу на роботу, під час оформлення документів, проживання коштує 20 злотих за добу).
Oferujemy:
  • formalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowę o pracę),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wynagrodzenie: stawka 3100 zł brutto + premia do 15% miesięcznie + możliwe płatne nadgodziny (w soboty + 100%, w dni powszednie + 50%), dodatek za nocne zmiany 20%,
  • gwarancja wypłaty wynagrodzenia 10 dnia następnego miesiąca,
  • stałe wsparcie koordynatora,
  • bezpłatny pobyt od momentu wyjazdu do pracy (do momentu wyjazdu do pracy, w trakcie załatwiania formalności, pobyt kosztuje 20 zł za dobę).
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116, +48 728 357 970, +48 605 155 416, +48 693 980 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.