Оператор продукції (м/ж)/Operator produkcji (m/k)

Trenkwalder

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Information
Оператор продукції на виробництві камінів та печей.

Компанія є одним з найстаріших у світі виробників камінів і печей. Створюючи компанію, засновану на гордій норвезькій спадщині, вже більше 165 років об'єднують тверде ремесло з мистецтвом боротьби з холодом.

Місце праці: Kąty Wrocławski

Обов'язки:
  • ручна збірка конструкційних елементів сталевих печей на основі інструкції з експлуатації,
  • користуватися електроінструментами,
  • візуальний контроль якості.
Operator produkcji kominków i pieców.

Firma jest jednym z najstarszych na świecie producentów kominków i pieców. Tworząc firmę opartą na dumnym norweskim dziedzictwie, od ponad 165 lat łączy solidne rzemiosło ze sztuką walki z zimnem.

Obowiązki:
  • ręczny montaż elementów konstrukcyjnych pieców stalowych na podstawie instrukcji obsługi,
  • praca przy użyciu elektronarzędzi,
  • wizualna kontrola jakości.

Вимоги до кандидатів:
  • готовність до позмінної роботи по 8 годин 5 днів на тиждень + можливість працювати додаткові години до основної зміни,
  • готовність працювати в 3 зміни,
  • мануальні здібності.
Wymagania dla kandydatów:
  • gotowość do pracy zmianowej po 8 godzin 5 dni w tygodniu + możliwość pracy dodatkowych godzin przed zmianą zasadniczą,
  • gotowość do pracy 3-zmianowej,
  • zdolności manualne.

Пропонуємо:
  • офіційне працевлаштування відповідно до Польського законодавства (umowa o pracę),
  • медичне страхування,
  • ставка 4150 зл./міс. brutto (після відпрацьованих 3-х місяців ставка 4350 зл./brutto): + премія за продуктивність праці до 1000 зл. / brutto,
  • платні наднормові години 50% в будні дні та 100% в вихідні,
  • бонус за пальне 200 zł / netto (в якості компенсації витрат за доїзд до праці),
  • гарантію виплати заробітної плати 10 числа наступного місяця,
  • постійну підтримку координатора.
Доїзд до місця роботи забезпечується працівником самостійно. Місце проживання по цій вакансії не надається.

Після відпрацьованого повного місяця, кожен працівник має право на два дні оплачуваної відпустки. Ті, хто не використовують відпустку, по закінченню трудового договору отримають виплату за всі свої накопичені дні.

Oferujemy:
  • formalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • stawka 4000 zł/miesięcznie brutto (po przepracowanych 3 miesiącach stawka 4200 zł brutto), + premia za wydajność pracy do 1000 zł/brutto,
  • dodatkowo płatne nadgodziny 50% w dni powszednie i 100% w weekendy,
  • premia za paliwo 200 zł/netto (jako rekompensata kosztów dojazdu do pracy),
  • gwarancja wypłaty wynagrodzenia 10. dnia następnego miesiąca,
  • stałe wsparcie koordynatora.
Dojazd do miejsca pracy jest zapewniony przez pracownika we własnym zakresie. Zakwaterowanie na tym stanowisku nie jest dostępne.

Po upływie przepracowanego pełnego miesiąca każdy pracownik ma prawo do dwóch dni płatnego urlopu. Ci, którzy nie korzystają z urlopu, po zakończeniu umowy o pracę otrzymają wypłatę za wszystkie zgromadzone dni.

Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116, +48 728 357 970, +48 605 155 416, +48 693 980 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy