Operator produkcji (m/k) / Оператор продукции (м/ж)

Trenkwalder

Bolesławiec, Polska, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec, Polska
Оператор простого машинного оборудования.

Место работы: завод в г. Bolesławiec (Болеславец)

Компания занимается производством обогревателей.

Обязанности:
  • обслуживание машин,
  • упаковка,
  • использование производственного оборудования,
  • визуальный контроль качества,
  • умение работать шлейф-машинкой (болгаркой),
  • соблюдение порядка на рабочем месте.
Miejsce pracy: zakład w miejscowości Bolesławiec (Bolesławiec)

Firma zajmuje się produkcją grzejników.

Obowiązki:
  • serwis maszyn,
  • pakowanie,
  • korzystanie z urządzeń produkcyjnych,
  • wizualna kontrola jakości,
  • umiejętność obsługi szlifierki,
  • przestrzeganie porządku w miejscu pracy.

Требования к кандидату на должность:
  • готовность к посменной работе в 3 смены по 8-10 часов (работа 5-6 дней в неделю),
  • мануальные способности,
  • знание польского языка на коммуникативном уровне.
Wymagania:
  • gotowość do pracy zmianowej na 3 zmiany po 8-10 godzin (praca 5-6 dni w tygodniu),
  • zdolności manualne,
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

Предлагаем:
  • официальное трудоустройство согласно польскому законодательству (umowa o pracę tymczasową),
  • медицинское страхование,
  • 22зл. брутто в час + премия 10%, средний месячный заработок около 3300 злотых на руки,
  • гарантию выплаты заработной платы до 10. числа следующего месяца,
  • бесплатное проживание с момента начала работы на предприятии,
  • постоянную поддержку координатора.
Oferujemy:
  • formalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę tymczasową),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • 22 zł brutto za godzinę + składka 10%, średnie miesięczne zarobki ok. 3300 zł na rękę,
  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia do 10. dnia następnego miesiąca,
  • bezpłatne zakwaterowanie od momentu rozpoczęcia pracy w przedsiębiorstwie,
  • stałe wsparcie koordynatora.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116, +48 728 357 970, +48 605 155 416, +48 693 980 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.