Operator produkcji/Kontroler jakości

InterKadra Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

 Opis stanowiska pracy:

• kontrola jakościowa produkowanych wyrobów plastikowych

• pakowanie wyrobów gotowych

• nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji

• prowadzenie szczegółowej dokumentacji jakościowej

Oferujemy:

• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Interkadra Sp. z o.o.

• autobus pracowniczy z Brzegu, Grodkowa, Oławy, Bierutowa, Wiązowa, Strzelina

• pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji

• atrakcyjny system premiowania

Wymagania:

• mile widziane doświadczenia na stanowisku produkcyjnym

• dokładność i dbałość o szczegóły

• motywacja do pracy, zaangażowanie

• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.