Operator produkcji kawy w Belgii

Headex Polska

Puurs–Sint–Amands, Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy:

OPERATORA MASZYNY DO PAKOWANIA KAWY

Miejsce pracy: Puurs – Sint – Amands, Belgia

Obowiązki:

·        uruchomienie maszyny (wraz z liderem zespołu)

·        obsługa i monitoring wyznaczonych maszyn lub części linii produkcyjnej,

·        kontrola i monitorowanie różnych danych produkcyjnych na listach kontrolnych,

·        utrzymywanie stanowiska pracy w czystości i dobrym stanie,

·        monitorowanie bezpieczeństwa, jakości i bezpieczeństwa żywności (z uwzględnieniem przepisów HACCP).

Oferujemy:

·        Stawka godzinowa: 14,36 EURO brutto za godzinę (w zależności od doświadczenia, możliwe wyższe wynagrodzenie na początek, pod warunkiem posiadania odpowiedniego doświadczenia)

·        Szkolenia wewnętrzne - po przeszkoleniu wyższe wynagrodzenie!

·        Umowa belgijska, umowa o pracę

·        Dodatki z tytułu nadgodzin, dodatki zmianowe, premie i kupony na posiłki

·        Zapewnione zakwaterowanie

·        Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii.

Wymagania

·        Doświadczenie jako operator,

·        Znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub francuskiego na poziomie B1,

·        Doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Grupa Headex powstała w Wilnie w 2003 roku. Od początku działalności fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
67PLN - 75PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji