ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji/ jakości

Miejsce pracy: Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Kłodzko, Dzierżoniów

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Umowa bezpośrednio z Klientem
  • Stawka nawet 4500 zł brutto miesięcznie za 4 dni pracy w tyg. + dodatki za godziny nocne
  • Liczne benefity - karta sportowa, opieka medyczna, owocowe wtorki, dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Bezpłatny transport
  • Realny awans

Wymagania:

  • Chęć do pracy
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie - mile widziane
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Zadania:

  • Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Zapewnienie określonych norm jakości i ilości
  • Kontrola wyrobów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy