ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji/ jakości

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zadania:

  • Nadzór nad pracą maszyn i kontrola procesu produkcyjnego zgodnie z wytycznymi stanowiskowymi
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Zapewnienie określonych norm jakości i ilości – zmiana parametrów produkcyjnych, obsługa komputera i paneli dotykowych
  • Pobieranie, rejestrowanie i kontrola półproduktów oraz wyrobów gotowych

Wymagania:

  • Chęć pracy i rozwoju w branży produkcyjnej
  • Doświadczenie w pracy na produkcji i w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferta:

  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia – umowa bezpośrednio z firmą (pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna na 2 lata oraz na czas nieokreślony)
  • Stawka nawet 4800 zł brutto miesięcznie za 4 dni pracy w tygodniu + dodatki za godziny nocne
  • Sprawna rekrutacja i wsparcie konsultanta Manpower
  • Ciekawa praca z możliwością zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie w międzynarodowym zespole
  • Dostęp do licznych szkoleń i realna ścieżka awansu
  • Liczne benefity – rozbudowany pakiet socjalny, karta sportowa, opieka medyczna, owocowe wtorki, dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Darmowy transport z wielu miejscowości (między innymi: Wrocław, Środa Śląska, Nysa)

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy