Operator produkcji - dział montażu Bielsko Biała dojazd pracowniczy

śląskie

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

-montaż wiązek
-kontrola jakości wyprodukowanych elementów

Wymagania

Wymagania:

-mile widziane zdolności manualne

-dobry wzrok

Oferujemy:

-umowę zlecenie z pełnym ZUSEM

-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

-dofinansowanie do obiadów

-pracę na 3 zmiany od pon do pt

-dojazd pracowniczy z okolicznych miejscowości

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm produkcyjnych,... dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji