Operator produkcji - dział autoklawy

Gi Group Poland S.A.

Częstochowa, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Częstochowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca przy produkcji przewodów gumowych formowanych na gorąco
  • Obsługa maszyn i urządzeń linii technologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej i produkcyjnej

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Zdolności manualnych
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6
  • Motywacji do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

CO OFERUJEMY?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie:
  • Stawkę godzinową 22,87 zł brutto na początek
  • Dodatek za pracę na dziale autoklaw 3,80 zł brutto za każdą godzinę przepracowaną na tym dziale
  • Dodatek za pracę w porze nocnej (zgodnie z kodeksem pracy)
  • Premia produkcyjna
  • Premia frekwencyjna (od 0 zł brutto do 250 zł brutto, wypłacana za brak NN i L4)
  • Ekwiwalent za pranie 20 zł
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka zdrowotna, dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz karnety sportowe dla pracowników

Kontakt: biuro.czestochowa[at]gigroup.com

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.