Operator produkcji - atrakcyjne warunki zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Oława, dolnośląskie

Miejsce pracy: Oława

ZADANIA

  • praca w obszarze produkcji związana z montażem
  • obsługa urządzeń technicznych i/lub obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości wykonania gotowego produktu
  • rozwój własnych umiejętności oraz udział w usprawnianiu pracy zakładu

OCZEKIWANIA

  • doświadczenie w pracy przy produkcji
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • wyobraźnia przestrzenna
  • zaangażowanie i chęć do pracy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3200 zł brutto
  • atrakcyjny system premiowy po okresie próbnym
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, m.in. kartę Benefit MultiSport, darmową kawę z ekspresu, udział w spotkaniach firmowych, takich jak piknik letni czy bal karnawałowy, paczki świąteczne dla dzieci i bony podarunkowe
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.