Operator produkcji - 8h dziennie, od zaraz, bezpłatny transport

LG Innotek Poland Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Od: LG Innotek Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Opis stanowiska pracy:

• obsługa maszyn
• skanowanie
• pomoc przy kontroli wizualnej produktu
• prace manualne
• pakowanie gotowych wyrobów

Naszym pracownikom oferujemy:

• stabilne zatrudnienie - umowa o pracę zawierana
bezpośrednio z LG Innotek (bez pośredników), długoletnia
perspektywa współpracy
• wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji i
doświadczenia
• dofinansowanie do śniadań dla wszystkich pracowników
(kanapki, sałatki, soki, gorące napoje itp.)
• bezpłatny transport z wielu miejscowości na terenie Dolnego
Śląska m.in. Wałbrzych, Świdnica, Nowa Ruda, Ziębice,
Ścinawa, Strzelin, Bielawa, Dzierżoniów i wielu innych w pobliżu wymienionych
wyżej
• świadczenia pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Enel- Med,
• karta Multisport, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• dodatki do Świąt
• słodki upominek z okazji urodzin :)
• możliwość udziału w akcjach organizowanych przez nasz wewnętrzny "Joyful
Team" np. akcje charytatywne, udział w konkursach dla pracowników i ich dzieci
- możliwość wygrania ciekawych nagród rzeczowych

Oczekiwania wobec kandydata:

• dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym/4-brygadowym
(2 dni pierwsza zmiana, 2 dni druga zmiana, 2 dni nocka i 2 dni wolnego), praca
po 8h dziennie
• min. wykształcenie zawodowe
• umiejętność obsługi komputera
• chęć do pracy, dobry wzrok, sumienność, umiejętność logicznego myślenia