Operator produkcji - 3100 brutto na start

ManpowerGroup Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: 44-100 Gliwice

Zadania:
- proste prace produkcyjne w firmie z branży motoryzacyjnej
- pomoc przy uruchamianiu nowych linii
- udział w szkoleniach pod katem pracy na produkcji

Oczekiwania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku
- chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
- mile widziane doświadczenie produkcyjne

Oferta:
- zatrudnienie bezpośrednio pod firmą
- umowa o pracę
- realna możliwość rozwoju
- pakiet szkoleń na start
- dogodna lokalizacja ( Gliwice Strefa)
- świetna atmosfera
- udział w zupełnie nowym projekcie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials