Operator produkcji! 2-zmiany! Nawet 3800!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Legnica

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 2-zmianowym
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie-nawet 3800brutto
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Pracę jako operator produkcji-praca częsciowo fizyczna

Oczekujemy:

  • Stabilności zawodowej;
  • Rzetelności i lojalności wobec wykonywanej pracy;
  • Odpowiedzialności i chęci do długofalowej współpracy;
  • Doświadczenie w pracy na produkcji, w pracy fizycznej mile widziane;
  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym;

Zadania:

  • Obsługa maszyn pakujących;
  • Układanie wyrobów na paletach;
  • Bierząca kontrola procesu na stanowisku pracy;

Zapraszamy do biura Adecco Poland przy ul. Jaworzyńskiej 16/1a.

Koniecznie zabierz ze sobą aktualne CV oraz świadectwa pracy.

Telefon kontaktowy: 695 066 624

Numer referencyjny: U/07/20/NS/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.