Operator-produkcja baterii

Gi Group Poland S.A.

Mielec, podkarpackie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Mielec
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- montaż baterii litowo-jonowych,
- umieszczanie ogniw, montowanie przewodów i wiązek
- obsługa ręcznych narzędzi montażowych
- obsługa zgrzewarki
- pakowanie i reorganizacja stanowiska pracy

CZEGO OCZEKUJEMY?

- zaangażowania, sprawności fizycznej
- dyspozycyjności i odpowiedzialności
- umiejętności pracy zespołowej
- mile widziane uprawnienia SEP gr I (2i10)

CO OFERUJEMY?

- bezpłatne szkolenie SEP w ramach podpisanej umowy
- szkolenie przygotowujące do pracy
- pracę w systemie II zmianowym z wolnymi weekendami
- comiesięczną premię absencyjną
- dodatkowe benefity: kartę multisport, ubezpieczenie grupowe
- możliwość skorzystania z dofinansowania do posiłków

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.