Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/10/2018.

Operator procesu

Jawornik, Myślenice, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Obsługa maszyn i urządzeń na produkcji
  • Dbanie o sprawne działanie powierzonych urządzeń produkcyjnych
  • Bieżąca kontrola jakości produkowanego asortymentu
  • Reagowanie w razie wystąpienia zakłóceń w procesie produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Gotowość do pracy na trzy zmiany
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat;
  • Pakiet rabatów i zniżek dla Pracowników;
  • Zatrudnienie od zaraz!

Miejsce pracy: Skawina lub Jawornik k. Myślenic

Numer referencyjny: OP/09/2018/BAH

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji