Operator Procesu / Ustawiacz

Talent Partners

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta – dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Sosnowcu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR PROCESU / USTAWIACZ

Miejsce pracy: Sosnowiec

Najważniejsze obowiązki:

  • obsługa prasy i centralnej dystrybucji materiału,
  • czyszczenie i wymiana form,
  • regulacja i kontrola parametrów procesu,
  • kontrola jakości wyrobu w procesie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako operator procesu (preferowane: wtryskarki, wytłaczarki lub prasy), lub na podobnym stanowisku,
  • znajomość dokumentacji jakościowej i procesowej,
  • umiejętność szybkiego reagowania na zmiany,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • samodzielność, odpowiedzialność,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • liczne dodatki i premie,
  • bezpłatny transport z okolicznych miast i miejscowości,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • dofinansowanie do posiłków, pakietów sportowych,
  • opieka medyczna,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji