Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2017.

Operator Procesu Odnowy 16 zł brutto/h

Ołtarzew, Pruszków, Warszawa, Błonie, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • zgłaszanie przełożonemu (lub osobie wskazanej) wszelkich nieprawidłowości w realizowanym procesie, w działaniu aplikacji lub systemu
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z produkcją
  • testowanie urządzeń przy obsługi nowocześniej aplikacji
  • czyszczenie i wymiana części urządzeń

Wymagania:

  • podstawowa znajomość techniczna
  • zdolności manualne
  • zdolności techniczne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę z użyciem nowoczesnych technologii multimedialnych
  • stawkę 16 zł brutto/h

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości