Operator procesów spawalniczych

Gi Group Poland S.A.

Tczew, pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Tczew
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie i obsługa urządzeń do spawania, szlifowania oraz zgrzewania
  • spawanie, szlifowanie i zgrzewanie produktów według zleconych planów produkcyjnych
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji (arkusze pomiarowe, raporty)
  • wizualna i manualna ocena wykonanych czynności

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia w zakresie szlifowania i zgrzewania metali
  • umiejetności spawania metodą TIG (141) (spawanie metodami MIG (131) oraz MAG (135) bedzie dodatkowym atutem)
  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • znajomości procesu produkcyjnego
  • zdolności manualnych
  • dokładności i dbałości o jakość
  • umiejetności pracy w zespole
  • przestrzegania przepisów BHP

CO OFERUJEMY?

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • umowę o pracę
  • indywidualną premię miesięczną w wysokości 250 zł brutto (premia frekwencyjna)
  • premię za efektywność pracy
  • dodatek za pracę w nadgodzinach (wyższy niż przewiduje Kodeks Pracy)
  • dodatkowe przerwy w pracy (dłuższe niż przewiduje Kodeks Pracy)
  • programy motywacyjne: nagrody finansowe za zaangażowanie oraz wdrożone usprawnienia, program poleceń do pracy
  • prywatna opieka medyczna (gabinet na terenie firmy)
  • ubezpieczenie na życie
  • bezpłatne korzystanie z siłowni na terenie firmy
  • pakiet socjalny: "wczasy pod gruszą", świadczenie "choinkowe", karta sportowa
  • możliwość dofinansowania nauki oraz w 100 sponsorowane kursy zawodowe
  • możliwość awansów wewnętrznych
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy (potwierdzone przez Instytucje Państwowe)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.