Operator Procesów Galwanicznych

Collins Aerospace

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jakie wyzwania czekają na Ciebie na nowym stanowisku?

  • Obsługa ręcznych i półautomatycznych linii galwanicznych
  • Pobieranie prób do analiz chemicznych
  • Montaż części na przyrządy
  • Umiejętność rzutowania detali
  • Maskowanie i przygotowanie części do procesów galwanicznych
  • Sporządzanie i korygowanie kąpieli galwanicznych
  • Sprawdzanie stanu urządzeń codziennie przed rozpoczęciem pracy
  • Wykonywanie wszystkich operacji zgodnie z technologią na daną część
  • Dobór odpowiedniego oprzyrządowania
  • Dokumentowanie przebiegu procesu zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Co jest dla nas ważne:

  • Mile widziane wykształcenie techniczne zawodowe
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego (podstawy)
  • Podstawowa znajomość odczynników chemicznych
  • Mile widziane doświadczenie na oczyszczalni w procesach chemicznych
  • Dyspozycyjność - praca w systemie trzy zmianowym
  • Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie
  • Doświadczenie w zakresie procesów galwanicznych będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w gronie profesjonalistów
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji
  • Bogaty pakiet benefitów: (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, plan prywatnej emerytury, dofinansowanie do wypoczynku, bony/vouchery)

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji