Operator procesów elektronicznych

Sosnowiec, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wymagania

Zadania:

  • Lutowanie i montowanie elementów elektronicznych
  • Sprawdzanie części pod względem jakościowym
  • Obsługa maszyn w celu wykonania zleceń produkcji
  • Pakowanie gotowych elementów

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w systemie 3-zmianowym
  • 100 PLN brutto dodatku za każdą pracującą sobotę i jeden dzień w tygodniu wolny
  • 350 zł premii frekwencyjnej oraz premie uznaniowe
  • Premie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (pierwsza umowa na miesiąc, druga umowa na 3 miesiące, trzecia na 12 miesięcy)
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy

Od Kandydatów i Kandydatek oczekujemy:

  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym, również w weekendy
  • Sumienności, rzetelności, zaangażowania

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji