Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę dla osób z doświadczeniem w obsłudze prasy krawędziowej w firmie zajmującej się produkcją maszyn dla przemysłu leśnego www.kesla.fi

Praca polega na obsłudze nastepujących maszyn:

  • Ursviken 400 t, 6m, sterowanie Cybelec
  • Aliko 400t, 3m, sterowanie Cybelec
  • Safan 300t, 3m, sterowanie Cybelec

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu fińską umowę o wraz z dostępem do fińskiego systemu świadczeń
  • Stawka godzinowa brutto: 13,50 eur/h + dodatek 6,3% = 14,35 EUR/h brutto
  • Dodatki za pracę zmianową: 2,19 eur /h za pracę na II zmianie
  • Fińska umowa o pracę, czas trwania umowy 12 miesięcy.
  • Zakwaterowanie : mieszkania wyposazone i umeblowane, miesięczy koszt to 350-400 eur / miesiąc potrącany pracowbikowi z wynagrodzenia

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe związane z obsługa prasy krawędziowej
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Motywacja i zaangażowanie w pracę
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wypalarki plazmowej

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji