Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonych OPERATORÓW PRAS KRAWĘDZIOWYCH dla firmy Kesla Oy - bedącej poducentem maszyn i urządzeń leśniczych wykorzystywanych w przsmyśle drzewnym

OPIS STANOWISKA:

Obsługa następujących maszyn:

  • Aliko 3m/400tn (Cybelec),
  • Ursviken 6m/400tn (Cybelec)
  • Bystronic 7,2m/650tn (Bystronic-control)

OFERUJEMY:

  • Długoterminowe zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę, min 1 rok z mozliwością przedłużenia
  • Wynagrodzenie 15 eur/h + fińskie dodatki
  • Dodatki za pracę na II zmianie 1,23 eur/h
  • Pełny etat
  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejetność obsługi i ustawiania pras sterowanych numerycznie
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji